Kontaktai
Centrinė būstinė
Naglio g. 4C, LT-52367, Kaunas
tel. +370 (37) 45 31 55
faks. +370 (37) 37 04 31
centras@mastermann.lt

Visi padaliniai.
Spauskite čia

Nuoma

1996 m. UAB "Mastermann" viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti statybinių įrengimų nuomos paslaugas. Iš pradžių buvo nuomojami rankiniai įrankiai, vėliau imta nuomoti ir kitus statybinius mechanizmus.
 

Nors per dešimtmetį nuomos verslas labai išsiplėtė, vis dėlto mes nesiekiame konkuruoti su didžiosiomis specializuotomis nuomos kompanijomis. Pagrindinis mūsų nuomos veiklos tikslas - suteikti papildomą vertę mūsų parduodamai produkcijai, kai klientas gali:

 

- išbandyti norimą pirkti prekę;

 

- užtrukus remontui gauti analogišką pakaitinį įrengimą;

 

- patenkinti trumpalaikį ar trumpam padidėjusį įrengimų poreikį;

 

- esant poreikiui įsigyti naudotą įrengimą.

 

Tokie tikslai nulėmė įmonės nuomos įrengimų parko struktūrą - nuomojami tik tie įrankiai, kuriais prekiaujama, nuomojami tokie įrankiai, kurių nuoma neapsimokėtų užsiimti specializuotoms kompanijoms dėl nedidelės paklausos, nuomojamų įrengimų asortimentas yra platus, tačiau turimas įrengimų kiekis nedidelis. UAB "Mastermann" nuomoja tokius įrengimus kaip trinkelių klojimo mašinas, apšvietimo bokštus, el. generatorius iki 130 kVA, gruntinio vandens lygio pažeminimo sistemas ir pan.  Nuomos tikslas yra pritraukti klientą, sutiekiant jam papildomą vertę ir leidžiant geriau susipažinti su planuojamu įsigyti įrankiu.

 

Dėl nuomojamos įrangos teiraukitės Kaune telefonu 8-37-350262 (Mob. 869962708) arba rašykite leonardas.kepezinskas{eta}mastermann.lt. Mes dirbame lanksčiai ir esame pasiruošę svarstyti įvairias galimybes. Juk pagrindinis mūsų tikslas ne uždirbti iš nuomos, o suteikti mūsų paduodamiems įrengimams papildomą vertę.