Kontaktai
Centrinė būstinė
Naglio g. 4C, LT-52367, Kaunas
tel. +370 (37) 45 31 55
faks. +370 (37) 37 04 31
centras@mastermann.lt

Visi padaliniai.
Spauskite čia

Kompanija

22 metų darbo patirties Lietuvos rinkoje

 

UAB MASTERMANN (buv. UAB „Kausta Guder“) įkurta 1995 m. vasario 11 d.

 

Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šiuolaikinės įrangos statyboms, žemės ūkiui ir pramonei tiekimas. Įmonė savo klientams siūlo visą mažosios statybinės įrangos asortimentą, komunalininkų mašinas. Dalis produkcijos atranda savo nišą ir pritaikymą žemės ūkyje bei pramonėje. Ateityje šią veiklos sritį planuojama stiprinti ir plėsti.

 

Keturiuose įmonės padaliniuose Lietuvoje ir dukterinėse bendrovėse Latvijoje bei Taline - MASTERMANN SIA ir OU dirba 40 aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

 


Platus asortimentas

 

 

 

Šiuo metu įmonė koncentruojasi statybos mašinų, įrengimų ir įrangos rinkoje, kur galima išskirti 6 pagrindines įmonės verslo kryptis:

 

1. Žemės darbų mašinos (kompaktiški krautuvai ir mini ekskavatoriai, grunto tankinimo ir betono apdirbimo technika);

 

2.  Siurbliai ir jėgainės (statybinių medžiagų – skiedinio, tinko, betono siurbliai ir padavimo mašinos ir visų tipų jėgainės – el. generatoriai, hidraulinės jėgainės, kompresoriai);

 

3. Statybinės konstrukcijos (kopėčios, mobilūs pastoliai, mobilios statybinės tvoros, statybininkų vagonėliai ir konteineriai);

 

4. Įrankiai ir asmeninės apsaugos priemonės;

 

5. Visos išvardintos techninės ir technologinės įrangos servisas ir techninė priežiūra;

 

6. Įrangos nuoma.

 

Kaip atskira veiklos kryptis šiuo metu sparčiai plėtojasi NAUDOTOS technikos prekyba.

 


Aukščiausia kokybė

 

Nuo pirmųjų dienų vienas iš pagrindinių UAB „MASTERMANN“ tikslų buvo pasiūlyti klientams maksimalią kokybę. Kokybę pirmiausia mes suprantame kaip parduodamos įrangos kokybę, todėl atidžiai renkamės savo tiekėjus – siūloma produkcija turi užtikrinti klientui ilgalaikę naudą, patikimumą, puikų servisą. Dėl tos priežasties stengiamės dirbti su rinkos lyderiais. Tarp mūsų tiekėjų tokie garsūs vardai kaip Bosch, Atlas Copco (Dynapac technology), Gehl, Kaeser Kompressoren, Hatz, Zarges, Leica, Laserliner, Somero, Cifa, Master, Helly Hansen, Mechanix ir kt.

 

Tačiau įrengimų kokybė ne vienintelis svarbus dalykas. Serviso kokybė lygiai taip pat svarbi. Būtent todėl geras servisas mūsų prioritetas numeris 1. Ir tai ne vien tik skambūs žodžiai. UAB „MASTERMANN“ gali didžiuotis turėdama vienas iš šiuolaikiškiausiai įrengtų statybinės įrangos remonto dirbtuves. Mes turime specializuotas dyzelinių, benzininių variklių ir elektrinės įrangos remonto dirbtuvės, mechaninį cechą, suvirinimo ir įrangos testavimo barus, uždaro ciklo plovimo įrangą, matavimo prietaisų patikros laboratoriją.

 

Mūsų personalas nuolatos dalyvauja mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Hatz, Atlas Copco, Kaeser ir Gehl serviso mokymai tapo įprasti mūsų technikų komandai. 13 metų serviso patirties paverčia serviso tarnyba vienu didžiausių MASTERMANN privalumų.

 

Nuo 2000 metų UAB „MASTERMANN“ – autorizuotas Hatz dyzelinių variklių servisas. Mes manome, kad tai didžiausias mūsų pastangų įvertinimas.

 


Profesionali konsultacija

 

Tinkamo įrankio pasirinkimas kartais gali virsti sudėtingu uždaviniu. „MASTERMANN“ siūlo profesionalią konsultaciją, parenkant įrengimą ar įrankį, geriausiai atitinkantį kliento poreikius. Dauguma mūsų darbuotojų labai patyrę. Dauguma produktų vadybininkų dirba 5-6 metus, pakankamai ilgą laiko tarpą, būtiną sukaupti tiek teorinių žinių, tiek praktinės darbo patirties. Efektyvi darbuotojų mokymo ir skatinimo sistema užtikrina puikią darbuotojų motyvaciją, nuolatinį tobulėjimą ir gerą klientų aptarnavimą. Mes parduodame ne vien geležies gabalą, bet ir technologiją bei savo sukauptas žinias, apie tai kaip teisingai ir maksimaliai efektyviai išnaudoti ar eksploatuoti mašiną.

 


Klientų mokymas

 

 

Reguliariai organizuojami klientų mokymo seminarai – dar vienas didelis “MASTERMANN” privalumas. Per metus surengiama iki 6 seminarų įvairia statybininkams ir kelininkams aktualia tematika. Seminarų metu ne tik pristatomos įvairios naujovės, bet ir mokoma, kaip prižiūrėti įrengimus ar įrankius, keičiamasi patirtimi, išklausoma klientų nuomonės ir pageidavimų. Žinoma, šių dalykų nepavyktų įgyvendinti be glaudaus bendradarbiavimo su mūsų tiekėjais. „MASTERMANN“ pardavimų vadybininkai reguliariai mokomi ir gauna visą naujausią informaciją iš Dynapac, Hatz, Gehl, Kaeser Kompressoren, Bosch ir kitų kompanijų.

 


Papildomos paslaugos po pardavimo

 

 

Papildomos paslaugos, teikiamos pardavus prekes – labai svarbi įrengimų verslo dalis. Atsarginių detalių, eksploatacinių medžiagų teikimas, techninė dokumentacija – visą tai privalu turėti, norint sėkmingai prekiauti įranga.

 

Mes galime pasiūlyti visą tai.

 

Eksploatacinių medžiagų atsargos. Mes laikomės nuostatos, kad nusikalstama parduoti įrengimą, neturint jam reikalingų eksploatacinių medžiagų sandėlio. Būtent todėl mes pakankamai finansinių lėšų skiriame sandėlio palaikymui – atvykę į „MASTERMANN“ jūs galite rinktis iš plačiausio originalių Bosch grąžtų asortimento, mes turime didelį pasirinkimą Dynapac glaistymo peilių ir diskų, taip pat didesnę dalį originalių priedų, kurių jums gali prireikti, norint, kad jūsų įrengimas veiktų nepriekaištingai.

 

Atsarginių detalių sandėlis. Mūsų gerai organizuotame sandėlyje galite rasti beveik viską, ko gali prireikti mūsų parduodamai įrangai. Jei detalės nėra sandėlyje, patikimi mūsų partneriai garantuoja, kad jums reikalingą detalę gausite per trumpiausią laiką. Užsakinėdami atsargines dalis, mūsų darbuotojai naudojasi specialia programine įranga, skirta palengvinti Bosch kuro įpurškimo įrangos, Hatz, Dynapac ir Kaeser detalių užsakymus.

 

Techninė dokumentacija. Mes turime serviso instrukcijas bei atsarginių dalių katalogus visai mūsų parduodamai įrangai ir dar daugiau. Mūsų darbuotojai dalyvavo Deutz, Perkins, Briggs and Straton mokymuose ir turi įgaliojimus atlikti visų šių variklių remontus.

 

Įrangos paleidimas. Reikia pagalbos paleidžiant įrangą ar trumpų apmokymų tiesiog objekte? “MASTERMANN” mobilios serviso dirbtuvės jūsų paslaugoms. Viskas, ko reikia, tiesiog paskambinti mums ir susitarti dėl laiko…

 


Ilgalaikiai santykiai

 

 

Mūsų tikslas nėra vienkartinis pardavimas. Mes nuosekliai įgyvendiname savo strategiją, nuolatos ieškodami būtų savo veiklos efektyvumui pagerinti. 2006 m. atidarytas Panevėžio padalinys. 2008 m. į naujas modernias patalpas Rygoje persikėlė MASTERMANN SIA, išaugo jos darbuotojų skaičius, pagerėjo techninis aprūpinimas, mes tikimės, kad perspektyvoje tai ženkliai pagerins Latvijos klientų aptarnavimo kokybę. 2011 m. atidarytas padalinys Taline. Artimiausiu metu planuojama tolimesnė įmonės prekybinio tinklo bei produkcijos asortimento plėtra, nes tik šitaip, per nuolatinį atsinaujinimą ir tobulėjimą įmanoma kurti ir išlaikyti ilgalaikius santykius su klientais, tapti ne tik partneriais, bet ir draugais, kartu kuriant gerą abipusio supratimo atmosferą. Atsigręžę į savo 15 metų istoriją galime pateikti daug pavyzdžių, kai ši vizija tapo realybe. Pasirinkite „MASTERMANN“ savo partneriu ir vieną dieną mes būtinai tapsime draugais...


Tokia yra mūsų strategija -

 

- Patirtis;

 

- Didelis pasirinkimas;

 

- Aukščiausia kokybė;

 

- Profesionali konsultacija ir klientų mokymas;

 

- Papildomos paslaugos po pardavimo;

 

- Ilgalaikiai santykiai.

 

Šitaip mes suprantame profesionalumą – profesionali įranga yra parduodama profesionalų profesionalams…

“MASTERMANN” – TECHNIKA PROFESIONALAMS...